Anketle Para Kazan

Anket şirketlerinin sizlere e-mail yolu ile gönderdiği anketleri doldurarak para kazanılır mı? Anket doldurarak  para kazanan varmı? bu sorular bu günlerde evden anketle para kazanmak isteyen internet kullanıcıları tarafından  çeşitli forum sitelerinde tartışılmış ve merak edilen bir konu olmaya devam ediyor. Bende “anket doldurarak para kazanma”  sistemi hakkında size kendimce bazı bilgiler sunmak istiyorum.

İnternet kullanımının artması ile firmalar piyasa araştırmalarını  anket şirketleri aracılığı ile internet üzerinden yapıyorlar. Malum internet kullanıcı sayısı da her geçen gün daha da artmaktadır. Bir zaman sonra interneti olmayan ev kalmayacak.

Anket Doldur Para Kazan Sistemi Nasıl İşler?

“Anket doldur para kazan” sisteminin işleyişi ise söyledir. Siz anket şirketlerine üye olursunuz. Anket şirketleride sizin profil bilgilerinize bakarak bu anketi doldurmak için uygun bir aday iseniz e-mail adresinize anket gönderirler siz bu anketi doldurur ve şirkete gönderirsiniz. Bu şirketler anket başına size para öderler. Her şirketin anket için ödediği rakam farklıdır.

Anket şirketlerinin amacı doğru piyasa araştırmasını yapabilmektir. Sizin üye olurken doldurduğunuz profil bilgileri bu nedenle önemlidir. Profilinizde ilgi alanlarınızı, sosyal durumunuzu, yaşınızı belirtirisiniz. İlgi alanınızı fazla tutabilirsiniz buna göre anket gönderiyorlar.

Firmalar bu piyasa araştırmaları ve arge çalışmaları için oldukça büyük miktarlarda para ayırıyorlar. Bu nedenle doldurulacak anketlerin doğruluğu onlar için önemlidir.

Anket Şirketleri Ne Sorar?

Anket soruları bildiğiniz klasik sorular. Yolda yürürken bir çoğumuz anketör tarafından durdurulup anket doldurmuştur. Sorular o doldurduğunuz anketlerdekiler gibidir. Bende yolda 3-4 kez belki daha fazla anket doldurduğumu hatırlıyorum.  Tabi bu anketlerde ücreti siz değil anketör alır. İnternet üzerinden doldurduğunuz anketlerde ise anket başına parayı siz alırsınız.

Anket Şirketleri Paranızı Nasıl Öder?

Doldurduğunuz anketlerden kazanılan paralar belli bir miktara ulaşınca bu miktar şirketine göre değişir. 10 dolar ile 100 dolar arasındadır. Örneğin anketten kazanılan para 100 dolar olduğunda şirket sizin adresinize bir çek gönderir. Bu çeki bozdurduğunuzda  para elinize geçmiş olur.  Çeki bozdururken bazı kesintiler olabilir. Bu nedenle 100 dolar olunca yapılan ödemeler daha iyi olabilir. Bazı anket şirketleri ise paypal aracılığı ile online ödeme yapıyor.

Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

Ençok merak edilen konuların başında ise bu geliyor.  Öncelikle şunu söylemeliyim. Kazanamadığını söyleyende var, kazanıyorum diyenlerde var.

Kendim anket doldurmayı sevmediğim için bu sistemi denemedim. O nedenle şu kadar kazandım veya bu kadar kazanırsın diyemiyeceğim. Buradaki bilgileri çeşitli araştırmalarım sonucu derledim ve bu konuda geniş anlamda bir bilgi sunmak istedim.

Anket doldur para kazan” sisteminden para kazanılırmı sorusuna kısaca sonuç olarak şu cevabı vermek istiyorum. Anket doldurma işinden abartılı paralar kazanamazsınız. Sadece ek gelir olabilecek paralar kazanabilirsiniz. Kazanç tamamen kişiden kişiye değişir.

Anket işi ile para kazanmak için benim yaptığım araştırmalara göre bilinmesi gereken bazı hususlar var.

İlk başta bu işi ciddiye almak gerekiyor. Hiç bir firma parasının gereksiz yere gitmesini istemez. Yapılan anketten kendi işine yarayacak sonuç  almak ister.

  • Ödeme yapan denenmiş en az 20 anket  şirketine üye olunacak.
  • Günde en az 2 anket doldurmaya özen gösterilecek
  • Anket doldurmak için vakit ayırmanız gerekir.

Yukarıda saydıklarıma daha sonra eklemeler yapabilirim. Anketle para kazanmak anketine göre bazen 10 dk. bazen 30 dk. gibi vaktinizi alabilir.

Anket doldur para kazan sisteminin en zor yanlarından biri ise üye olurken doldurulan profil formlardır. Bunun da kolayı bulunmuş  bu formları otomatik olarak doldurmak için önceden cevapları hazırlanmış programlar var bu sayede kısa sürede formları doldurabiliriz.

Anket doldurmak isteyenlerin işine yarayacak e-kitaplarda bulunuyor. Bu kitaplarda ödeme yapan denenmiş anket şirketlerinin listesi sonradan eklenen güncel anket siteleri ve yukarıda bahsettiğim anket sitelerine ot0matik kayıt programı e-kitap içerisinde sizlere veriliyor.

Bu e-kitaplar sizin işinizi kolaylaştırabilir.

Bu e-kitapları sizlere  sırası ile veriyorum. İnceleyin kararı siz verin. Kararsız kalanlar yorum bölümünde bunu paylaşabilirler.

1-Anket Listesi E-Kitap

2-Anket Doldurarak Para Kazan

3-Anket Expert

Uyarı:

Etiketler: , , ,

Kategori: Anket doldur para kazan, Anket Para, E-Kitaplar, Genel

Yorum yapabilirsiniz.